Lesrooster

Recreatief Turnen

Dinsdag

Peuters 3 - 4 jaar 15.30 - 16.30 Renswoudelaan 47 Rachel Kemper
Kleuters 5 - 6 jaar 16.30 - 17.30 Renswoudelaan 47 Rachel Kemper
Meisjes | Wachtlijst 6 - 9 jaar 17.30 - 18.30 Renswoudelaan 47 Rachel Kemper
Meisjes 10 - 15 jaar 18.30 - 20.00 Renswoudelaan 47 Rachel Kemper
M/V 16+ 20.00 - 21.30 Sportcampus Zuiderpark (Turnhal) Eric Castens
Meisjes | Wachtlijst 6 - 9 jaar 17.30 - 18.30 Marie Andriesenstraat 40 Merel van Delft
Meisjes 10 - 15 jaar 18.30 - 20.00 Marie Andriesenstraat 40 Merel van Delft
Meisjes 6 - 9 jaar 17.30 - 18.30 Twickelstraat 5 Ingang via Ulenpasstraat Anchella Muyselaar
Meisjes 10 - 15 jaar 18.30 - 20.00 Twickelstraat 5 Ingang via Ulenpasstraat Anchella Muyselaar

Woensdag

Meisjes | Wachtlijst 6 - 9 jaar 17.00 - 18.00 Renswoudelaan 47 Renske Feenstra
Meisjes | Wachtlijst 10 - 15 jaar 18.00 - 19.30 Renswoudelaan 47 Renske Feenstra
Meisjes 6 - 9 jaar 17.00 - 18.00 Zaanstraat 25 Demi vd Bosch
Meisjes 10 - 15 jaar 18.00 - 19.00 Zaanstraat 25 Demi vd Bosch

Donderdag

Meisjes | Wachtlijst 6 - 9 jaar 17.30 - 18.30 2e Sweelinckstraat 160 Martine Doldersum
Meisjes | Wachtlijst 10 - 15 jaar 18.30 - 20.00 2e Sweelinckstraat 160 Martine Doldersum

Vrijdag

Peuters/kleuters | Wachtlijst Tot 6 jaar 17.00 - 18.00 Renswoudelaan 47 Martine Doldersum
Meisjes | Wachtlijst 6 - 8 jaar 18.00 - 19.00 Renswoudelaan 47 Martine Doldersum
Meisjes 9 - 15 jaar 19.00 - 20.00 Renswoudelaan 47 Martine Doldersum
Jongens 6 - 9 jaar 18.00 - 19.00 Marie Andriesenstraat 40 Cindy Satter
Jongens 10+ 19.00 - 20.30 Marie Andriesenstraat 40 Cindy Satter


Volwassenen


Dinsdag

Gymnastiek & Conditie M/V 20.00 - 21.00 Marie Andriesenstraat 40 Vera Wessels

Woensdag

Aerobics / bodyshape Dames 20+ 20.00 - 21.00 Renswoudelaan 47 Loes Trompet
Gymnastiek & Conditie M/V 19.30 - 20.30 Walenburg 25 Hester Blankenstijn

Donderdag

Gymnastiek & Conditie M/V 10.00 - 11.00 Renswoudelaan 47 Vera Wessels


Damesselectie

Voorselectie

Zondag 12.00 - 14.30 Sportcampus Zuiderpark (Turnhal) Nour Hochlaf / Flo Dijkhuizen
Mark Meijerman

A-Selectie + B-Selectie

Maandag
Onderbouw D1 + D2 17.00 - 19.30 Renswoudelaan 47 Claudia vd Berg / Saskia vd Berg
Flo Dijkhuizen / Mieke Muilwijk
Bovenbouw 3e t/m 5e divisie 19.00 - 21.00 Turnhal Den Haag Saskia vd Berg / Yascha Hageman
Patricia Nieuwenburg
Donderdag
Onderbouw D1 + D2 16.30 - 19.00 Turnhal Den Haag Claudia vd Berg / Saskia vd Berg
Mieke Muilwijk
Bovenbouw 3e t/m 5e divisie 19.00 - 21.00 Turnhal Den Haag Claudia vd Berg / Saskia vd Berg
Merel van Delft

Zaterdag
Onderbouw D1 +
Bovenbouw 3e en 4e divisie
9.00 - 11.30 Sportcampus Zuiderpark (Turnhal) Claudia vd Berg / Saskia vd Berg
Martha van der Veen

A-Selectie N niveaus

Dinsdag 15.30 - 18.00 Turnhal Den Haag Flo Dijkhuizen / Mark Meijerman
Donderdag 16.30 - 18.00 Turnhal Den Haag Nour Hochlaf / Mark Meijerman
Zaterdag 9.00 - 11.30 Sportcampus Zuiderpark (Turnhal) Nour Hochlaf / Mark Meijerman
Zondag 12.00 - 14.30 Sportcampus Zuiderpark (Turnhal) Flo Dijkhuizen / Nour Hochlaf
Mark Meijerman

Agenda

(data onder voorbehoud)