Selectie Dames L'dam > Wedstrijduitslagen

Selectie Dames L'dam

Wedstrijduitslagen

2016-2017
Halve finale NK Pupil 1 N3
Regiowedstrijd Pupil 2 D1
Tweede regiowedstrijd Jeugd1 N4 en Jeugd2 3e divisie
Tweede regiowedstrijd Pupil2 N3
Tweede regiowedstrijd Pupil 1 N3 & Junior 3e divisie
Eerste regiowedstrijd Jeugd1 N4 en Jeugd2 3e divisie
Eerste regiowedstrijd Pupil2 N3
Eerste regiowedstrijd Pupil 1 N3 & Junior 3e divisie
Tweede regiowedstrijd Jeugd 2e divisie
Toernooi Tilburg Pupil 2 N3
Toernooi Tilburg Jeugd 2 3e divisie
Toernooi Tilburg Junior 3e divisie
Toernooi Tilburg Jeugd 2 2e divisie
Toernooi Tilburg Jeugd 1 N4
Eerste regiowedstrijd Jeugd 2e divisie
Toernooi Tilburg Junior 4e divisie
Open Tilburgse Kampioenschappen 12 november - Pupil 1 N3

2015-2016
Haagse Bosan Cup
Halve finale 24-4 Jeugd
Halve finale 24-4 P2 N3
Regiowedstrijd 2 april Instap D1
Tuco poule 5
Districtsfinale 19 maart Jeugd 2 Divisie 3
Districtsfinale 19 maart Jeugd 1 N4
Districtsfinale 19 maart Pupil 2 N3
Regiowedstrijd 5 maart Jeugd 2 divisie 4
Doorstroming Jeugd2 divisie 3
Doorstroming Jeugd1 N4
Doorstroming Pupil 2 N3
Regiowedstrijd 6 februari Jeugd 1 N4
Regiowedstrijd 6 februari Pupil 1 N3 en Jeugd 2 divisie 3
Regiowedstrijd 6 februari Pupil 2 N3 en Junior divisie 3
Tuco poule 5
Regiowedstrijd 10 januari Jeugd 1 N4
Regiowedstrijd 10 januari Pupil 1 N3 en Jeugd 2 divisie 3
Regiowedstrijd 10 januari Pupil 2 N3 en Junior divisie 3
Toernooi GVB J1 N4, J2 div 3, J2 div 4
Toernooi GVB P1 N3 en P2 N3

2014-2015
HBC Voorinstap D1
HBC Pupil2 N3
HBC Pupil2 D1
HBC Pupil1 N3
HBC Junior div 4
HBC Jeugd2 Div 3
HBC Jeugd1 N4
HBC Jeugd1 D1
HBC Instap D1
NK finale 3e divisie jeugd
NK finale Pupil 1 N3
Districtsfinale 4e divisie junior
Finale Jont-talent wedstrijden
Halve finale Jeugd 2 divisie 3
Halve finale Jeugd 1 N4
Halve finale Pupil 2 N3
Halve finale Pupil 1 N3
Derde tuco poule 5 team 1
Moreaucup Vlissingen P2 N3
Moreaucup Vlissingen P1 N3
Tweede jong-talent wedstrijd
regiowedstrijd instap D1
derde tuco poule 2
Districtsfinale Pupil 2 N3
Districtsfinale Pupil 1 N3
Districtsfinale Jeugd 2 3e divisie
Districtsfinale Jeugd 1 N4
Regiowedstrijd 4e divisie Junior
Regiowedstrijd Jeugd 1 D1
Regiowedstrijd Pupil 2 D1
tweede tuco poule 5 team 1
Tweede Tuco poule 2
Eerste Tuco Poule 5 team 1
Districtswedstrijd Jeugd N4
Districtswedstrijd Jeugd 3e divisie
Districtswedstrijd Pupil 2 N3
Districtswedstrijd Pupil 1 N3
Eerste Tuco wedstrijd Poule 2
Eerste Jong-talent wedstrijd
Open toernooi GVB Jeugd1 N4
Open toernooi GVB Pupil2 N3
Open toernooi GVB Jeugd2 3e divisie
Open toernooi GVB Pupil1 N3

2013-2014
Districtsfinale instap D1
HBC Pupil 2 N3
HBC Pupil 1 N3
HBC Jeugd 1 N4
HBC Instap D1
HBC Pupil 2 D1
HBC 4e divisie junior
HBC voorinstap D1
Derde Tuco wedstrijd poule 4/5 team 1
Onderlinge wedstrijd
Tweede Tuco wedstrijd poule 1/2
Derde Tuco wedstrijd poule 4/5 team 4
Tweede Tuco wedstrijd poule 4/5 team 1
Finale Jong-talent wedstrijden
Halve finale landelijk jeugd N4
Tweede Tuco wedstrijd poule 4/5 team 4
Derde Tuco wedstrijd poule 4/5 team 2
Districtswedstrijd Instap D1
Districtsfinale jeugd N4
Eerste Tuco wedstrijd poule 4/5 team 1
Districtswedstrijd 4e divisie Junior
Districtswedstrijd Pupil2 D1
Tweede Jong-talent wedstrijd
Eerste Tuco wedstrijd poule 4/5 team 4
Eerste Tuco wedstrijd poule 4/5 team 2
Tweede Tuco wedstrijd poule 4/5 team 2
Eerste Tuco wedstrijd poule 1/2
Districtswedstrijd Jeugd1 N4
Districtswedstrijd Pupil2 N3
Districtswedstrijd Pupil1 N3
Eerste Jong-talent wedstrijd